Nordic Walking

Přijďte mezi nás objevit novou pohybovou aktivitu, protáhnout tělo v přírodě, vyčistit mysl a získat nová přátelství :) Uvítáme každého zájemce o Severskou chůzi.

Nejbližší chystané akce   

neděle 31. 10  Základní kurz Pardubice

středa 17. 11.  Výšlap Nasavrky

neděle 12. 12. Výšlap Lázně Bohdaneč

neděle 9. 1.    Novoroční Výšlap na Kuňku


Nehodí se Vám termín Základního kurzu? Využijte Individuální lekce.


Akce a kurzy, které nabízíme

Základní kurz Nordic walking

Základ, kde zjistíte o čem to je, jaké vybavení je potřeba. Naučíte se správnou techniku, vyrazíme do přírody. Kurz má rozsah cca 3 hodiny a slouží jako vstupenka do dalších akcí.

Výšlap Nordic walking

Více šlapání, méně teorie. Většinou půldenní akce, kdy popojedeme ven do přírody, nachodíme pár kilometrů, protáhneme se s hůlkami a strávíme dopoledne ve společnosti podobně naladěných lidí.

Individuální lekce Nordic walking

Potřebujete zcela individuální přístup při výuce Nordic walking? Ať už kvůli zdravotním problémům, špatnému pocitu ve skupině nebo nutnosti časové flexibility? Využijte Individuální lekci Nordic walking.

Reference

Jak byli spokojeni naši klienti? 

Karolína

Základní kurz Nordic walking

"Základní kurz byl velmi zdařilý! Moc sympatické lektorky a spousta nových informacích. Ideální aktivita v přírodě pro všechny věkové kategorie s různorodou kondicí. Každý si přijde na své! Určitě doporučuji vyzkoušet na vlastní nohy a těším se na nějaké společné výšlapy. "

Klára

Základní kurz Nordic walking

"S Veronikou, jsem absolvovala dopolední kurz nordic walking a bylo to krásné setkání. Veronika dokázala pro nordic walking nadchnout nejen mě, ale dokonce i moji mamku, která o něm původně nic nevěděla a byla zarytým zastáncem jiného druhu chůze s holemi Veronika nám vysvětlila vše potřebné a v praxi jsme si, každá svým tempem, mohly vše zažít, opravit chyby ...

Díky fyzioterapeutické praxi dokázala upravit techniku pro mamku, která má zdravotní potíže. 

Pokud cítíte, že běhání není pro vás to pravé, ale toužíte po více pohybu, tak doporučuji kurz s Veronikou. Uvidíte, jak se vaše záda a celé tělo budou cítit blaze třeba i po 30 minutách chůze s holemi."