Trasovník

Základní kurzy Pardubice/Hradec Králové    Individuální lekce NW       Online škola NW             E-book NW Zdarma

Nordic walking 

Hledáte trasy pro svoje výšlapy? Nechte se inspirovat Trasovníkem :)

Trasovník Nordic walking vznikl na základě poptávky walkerů a walkerek v ČR pro inspiraci - kde chodit tak, aby to byly vhodné trasy pro Nordic walking (zejména tedy s měkkou podložkou). Objevování nových míst je jedna z radostí Nordic walking. Ať vám tedy slouží :)

Trasa se vám zobrazí při rozkliknutí bodu. Ukáže se i těm, kteří nemají na mapy.cz účet. Ale abyste si ji byli schopni uložit k sobě do aplikace, musíte již účet mít. S body trasy si můžete i libovolně hýbat a trasu si přizpůsobit, než si ji uložíte.

Chcete i vy inspirovat ostatní? Sdílejte se mnou své trasy. Zašlete mi odkaz na email fyziosportys@gmail.com. Přidám trasu do Trasovníku a přispějete tak k šíření Nordic walking v ČR. Prosím prověřené trasy, s měkkou podložkou. Začátek trasy ideálně na místě, kde se dá zaparkovat automobil. Lepší okruhová trasa (začátek a konec na jednom místě).

Trasovník obsahuje trasy prověřené walkery z celé ČR. Není v našich silách vše osobně zkontrolovat, proto mějte na paměti, že slouží hlavně pro inspiraci. Trasy nevedou vždy po značených cestách, ale mapy.cz jsou velmi kvalitní portál, který udržuje své mapy aktuální a i malé cesty jsou obvykle pohodlně schůdné. Nicméně aktuální stav cest závisí na počasí a dalších vnějších podmínkách. Fyziosportys (Veronika Peterková) nenese odpovědnost za případné nedostatky v mapách, ani za bezpečí uživatelů. Vždy prosím používejte zdravý selský rozum a dodržujte zásady bezpečnosti. A mějte nabitý mobil, pokud jdete podle aplikace mapy.cz :)

Ať to šlape!