Fyziosportys

Jmenuji se Veronika Peterková, jsem fyzioterapeutka a zakladatelka Fyziosportys. 

Kdysi jsem byla i vrcholovou sportovkyní, a tak se i ve své praxi orientuji více na aktivní klientelu. A také proto jsem se počátkem roku 2018 rozhodla vytvořit Fyziosportys - propojení fyzioterapie a sportovních aktivit. 

Hlavní prioritou Fyziosportys je individuální práce s klientem a vedení mé práce srdcem. Každý člověk je jedinečný, a tak  se i já snažím naslouchat, přizpůsobovat terapii i aktivity Vašim potřebám tak, abychom společně dosáhli výsledků, se kterými budete spokojeni. 

Důležitou myšlenkou Fyziosportys je také propojení člověka s přírodou, jako místem aktivity i relaxace.

  Budeme mi ctí, když se stanete mými klienty.

 

 

Poznejte mě


 

Bc. Veronika Peterková

Jsem fyzioterapeutka a bývalá vrcholová sportovkyně. O fyzioterapii jsem se začala zajímat díky sportu. A zároveň jsem vždy chtěla propojit svou praxi se sportovci. To se mi splnilo díky založení vlastní praxe Fyziosportys, ale i díky spolupráci s extraligovými basketbalovými kluby mužů BK JIP Pardubice a Královští sokoli Hradec Králové, ale také s klubem orientačního běhu OK Lokomotiva Pardubice, či se sportovci z atletického klubu Hvězda Pardubice. 

Zároveň ve své ordinaci ráda uvítám každého klienta, i když není ze sportovního prostředí. Mám ráda pestrost - stereotyp není nic pro mě. Každý klient je pro mě výzvou. Mým cílem je, aby odcházel s úsměvem a užíval si pohyb bez bolesti. Individualita klienta je pro mě na prvním místě. 

Jsem také instruktorkou Nordic walking a Lesní mysli. Příroda je pro mě hlavně místem psychické relaxace a dobíječem energie. Což ráda ukazuji i svým klientům. Příroda mě provázela od malička, ať už to bylo spaní pod širákem s tátou nebo celoživotní provozování orientačního a rádiového orientačního běhu (v letech 2000 - 2014 na vrcholové reprezentační úrovni). Do přírody se tak vždy ráda vracím. Pojďte do ní se mnou. Možná Vám ji ukážu tak, jak ji ještě neznáte.