Fyziosportys

S myšlenkou projektu propojení fyzioterapie a sportu jsme si pohrávali již dlouho. Naše fyzioterapeutka Veronika Peterková byla kdysi vrcholovou sportovkyní, a také ve své praxi se orientuje více na aktivní klientelu. Proto se s počátkem roku 2018 rozhodla vytvořit Fyziosportys - propojení fyzioterapie a sportovních aktivit. Společně s dalšími kolegy tak postupně budeme rozšiřovat tým i záběr našeho projektu.

Hlavní myšlenkou je individuální práce s klientem a vedení naší práce srdcem. Každý člověk je jedinečný, a tak i my se snažíme naslouchat, přizpůsobovat terapii i aktivity Vašim potřebám tak, abychom společně dosáhli výsledků, se kterými budete spokojeni.

  Budeme nám ctí, když se stanete našimi klienty.

 

 

Poznejte náš tým


 

Bc. Veronika Peterková

Fyzioterapeutka a instruktorka Nordic walking. Zakladatelka projektu Fyziosportys. Jako fyzioterapeutka spolupracuje například s extraligovým basketbalovým klubem mužů BK JIP Pardubice, s klubem orientačního běhu OK Lokomotiva Pardubice, či se sportovci z atletického klubu Hvězda Pardubice. Od mala se věnovala orientačnímu a rádiovému orientačnímu běhu, v letech 2000 - 2014 na vrcholové reprezentační úrovni.

Ing. Petra Škodová

Sportovkyně tělem i duší a nyní hlavně maminka na mateřské dovolené. Naše průvodkyně Nordic walking. Vystudovala Mendlovu univerzitu v Brně, Fakultu ekonomicko-správní. Od mládí běhá orientační běh, a silniční či krosové závodní běhy. K Nordic walkingu se dostala v těhotenství, kdy musela své sportovní aktivity lehce omezit. Od té doby mu propadla a nyní bude ráda své poznatky šířit dál.