Prázdninové události Fyziosportys

26.08.2018

Aktivní odpočinek, změna ve spolupráci v rámci basketbalu, nové projekty fyzioterapie i prázdninový Nordic walking výšlap....dělo se toho dost, sluníčko nás neuspalo ;)

Konec v Bekse ... nový začátek u Sokolů

Po 5-ti letech jsem ukončila spolupráci s basketbalovým týmem BK JIP Pardubice. Důvod byl prostý...časová náročnost péče o tým, kterou již nejsem schopná na 100% zajistit. Byly to nádherné roky s Beksou, které mi daly velmi mnoho. Poznala jsem spoustu skvělých lidí, měla spoustu sportovních i pracovních zážitků, poznala sportovní týmovou fyzioterapii na české i evropské scéně. Týmu přeji jen ty nejlepší výsledky a hlavně ať zůstanou všichni zdraví ;). Fandit budu i dál, srdcem vždycky budu Pardubačka :)

ALE netrvalo dlouho...a  souhlasila jsem se fyzio spoluprácí s basketbalisty Královských sokolů Hradec Králové - nováčka v basketbalové extralize. Časové požadavky jsou méně náročné než v ambicióznější Bekse...ale hlavně - tým trénuje můj tchán a hraje zde manžel...takže si poprvé zkusíme takto rozsáhlou rodinnou týmovou spolupráci. Uvidíme jak to bude klapat :)

Stejná liga, nový tým, menší realizační tým než jsem byla zvyklá, vše zařizuji od nuly....bude to nová výzva!

Aktivní odpočinek

Jediná možnost na dovolenou u basketbalistů je přestávka mezi sezónami...a tak jsme ji naplno využili :). Hlavní část dovolené byl cyklotrip Salzburg - Linz. 300 km za 6 dní s mojí milovanou rodinou (manžel, všichni bráchové, maminka) nádhernou přírodou. Fyzicky jsme se vyčerpali, ale energetické baterky se dobily na 200% :-D

Tak zase další dovolená za rok ;)

Nové projekty Fyzioterapie

Obrázková předloha domácích cviků - vyslyšíme dlouhodobé přání klientů a tvoříme individualizovaný systém cviků.  Již máme nafocené fotky, které postupně upravujeme a popisujeme...ještě to bude chvilku trvat, ale výsledek jistě bude stát  za to!

Workshopy - klienti si v čekárně mohli všimnout dotazníku k tématům workshopů, které chystáme zavést již od září. Termíny na rok 2018 jsou již stanoveny, témata taky...v nejbližších dnech uveřejníme a přihlášky mohou začít!


Prázdninový Výšlap Nordic walking

Ve skromném počtu jsme absolvovaly srpnový Nordic walking výšlap z Bělečka. 13km za 3 hodinky svižnou kondiční chůzí - hradeckými lesy, kolem rybníků Na Olšině, Výskyt a Mlýnský. Okoukly jsme výběhy daňků, muflonů, divočáků a jelenů - některá zvířátka se nám i ukázala. Už se těšíme na pokračování Začátečnických kurzů i Výšlapů v září :)


Začala kondiční příprava Královských sokolů

V srpnu začala kondiční příprava mého nového týmu Královských sokolů. Vzájemně se poznáváme, makáme a ladíme. Tým nevypadá špatně. Cíle na sezónu nejsou veliké - hlavně se v lize udržet a potvrdit nárok na extraligu kvalitními výsledky. Máme za sebou první přípravný zápas se Svitavami (4. tým loňského ročníku ligy) - sice prohra, ale důstojná, kluci velmi dlouho soupeřům zatápěli. Liga začíná zápasem 30.9.2018 v Děčíně...už se těším co tenhle tým předvede ;-)

Prázdniny končí...ale energie z nich nabitá nás žene dál!